Finanse osobiste w jednym miejscu

Znajdź produkt dla siebie!

Promocja zwrotu gotówki - na czym polega

07:07:2023 Konta bankowe Promocje

Banki coraz częściej kuszą teraz specjalną ofertą dla posiadaczy kont osobistych. Wszyscy, którzy założą konto osobiste i spełnią określone warunki, otrzymają zwrot gotówki. I co ważne niekoniecznie będzie to zwrot w formie bonu do jakiejś sieci sklepów (jak np. dodatkowa karta do Biedronki w promocji konta Santander), ale często jest to zwrot pieniędzy bezpośrednio na konto bankowe.

Jak otrzymać promocyjne pieniądze przy zakładniu konta osobistego

Aby skorzystać z tej promocji należy posiadać rachunek osobisty, a także wykonać określone zadania (np. płacenie kartą, wykonywanie płatności elektronicznych, logowanie do aplikacji mobilnej, płatność Blikiem itp.). Zazwyczaj musisz wykonać ustaloną liczbę takich działań. Na przykład w promocji, wsponianego już, Konta Santader wykonując w ciągu miesiąca określoną liczbę logowań do aplikacji mobilnej, określoną w promocji liczbę płatności bezgotówkowych (co ważne - nie istotna jest kwta samej płatności) + wymagany miesięćzny wpływ na konto otrzymujesz zwrot 100 zł na konto. I tak przez 3 miesiące. Jeśli przez 3 miesiące spełnisz wymogi, otrzymasz dodatkowe 100zł w formie bonu.

Ale to nie wszystko, np. zakładając konto osobiste w Citibank, anastępnie wniopskując o kartę Siplicity możesz otrzymać dodatkowe 900zł na karcie na zakupy w allegro.pl

Oferty lojalnościowe dla kont osobistych

W pzypadku okazji dla aktualnych posiadaczy kont osobistych (jak np. mOferty mBanku) zwroty gotówki polegają na specjalnych akcjach promocyjnych. Aktywując ofertę mamy określona ilość czasu na zrobienie zakupów za które uzyskamy częściowy zwrot. Z takiej promocji możemy korzystać np. przy zakupach paliwa, wakacjach (wycieczki czy pobyt w hotelu , który musimy zrealizować przez wskazanego partnera), czy zakupy w określonych sklepach.

Niewątpliwie takie oferty mogą wpłynąć na wybór konta i banku, w którym chcemy otworzyć konto osobiste. Z konta i tak będziemy korzystać, a dodatkowe pieniądze możemy wykorzystać na różne sposoby - umożliwią one obniżenie rachunków czy zakup prezentów dla bliskich.

Oferty dostosowane do potrzeb klienta

Promocja, w zależności od banku, obejmuje pełen zakres transakcji. Raz są to płatności elektroniczne, kupowanie produktów stacjonarnych i internetowych oraz wiele innych. Ważne jest iż nie ma ograniczeń co do wysokości wymaganej transakcji. Możesz skorzystać z promocji nawet kupując produkt o niskiej cenie. Podsumowując, banki oferują doskonałą okazję dla posiadaczy kont osobistych na obniżenie wydatków i zaoszczędzenie pieniędzy. Mając na uwadze założenie i korzystanie konta osobistego wykorzystaj okazję i skorzystaj z takiej oferty.