Finanse osobiste w jednym miejscu

Znajdź produkt dla siebie!

Korzyści z "Bankuj mobilnie" W Alior Bank

31:05:2023 Konta bankowe Promocje

W promocji "Bankuj mobilnie" nowy klinet Alior Banku może otrzymac nagrodę w wysokości do 450 zł. Po 50 zł przez 8 miesięcy (czyli w sumie 400zł) przy spełnieniu kilku prostych warunków korzystania z konta. Dodatkowo, jednorazowo, 50 zł za otwarcie konta przez Videoselfie lub aplikacji mobilnej.

Aby otrzymać 50zł miesięcznie wystarczy w danym miesiącu:
  • - wykonać przynajmniej 5 transkacji bezgotówkowych kartą płatniczą wydaną do Konta Jakże Osobistego na dowolna kwotę,
  • - zalogowć się do Aplikacji mobilnej Alior Bank; 
Aby skorzystać z promocji "Bankuj mobilnie" musisz spełnić poniższe warunki (jednocześnie):
  • - byc nowym klientem Alior Bank, czyli osobą która w okresie 3 lat przed założeniem konta nie była posiadaczem konta Alior Bank;
  • - złożyc kompletny wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą płaniczą do konta na stronie internetowej, w bankowości elektronicznej Allior OnLine lub w aplikacji Alior Mobile;
  • - podczas składania wniosku wyrazić zgody marketingowe i ich nie odwołać;
  • - zawrzeć umowę o Konto Jakże Osobiste i karte w ciągu 30 dni od złożenia wniosku;
  • - aktywować przynajmniej 2 Korzyści na Koncie Jakże Osobistym w ciągu 30 dni od dnia zawarcia Umowy na Konto.  

Dodatkowo 1 czerwca br. Alior Bank będzie dostępna oferta promująca Konta Jakże Osobiste, jako idealny wybór dla osób pragnących wakacyjnych przygód:

  • - bezpłatne wypłaty z bankomatów za granicą,
  • - ubezpieczenia w podróży za granicą,
  • - płatności kartą bez kosztów przewaltowania;

Idealne dodatki do konta, które znacząco mają obniżyć koszty wakacyjnych wyjazdów.

Wszysktie w/w korzyści klienci posiadający Konto Jakże Osobiste w Alior Banku będą mogli przetestowac za darmo przez 3 miesiące (czyli do końca sierpnia). W ramach tej oferty klienci, którzy otworzą rachunek, przez pełne 3 miesiące otrzymają również bez żadnych opłat: prowadzenie rachunku, obsługę kart płatniczych wydanych do rachunku oraz wszelkie dostępne korzyści w koncie. Pełne 3 miesiące oznaczają w tym przypadku, iż jeżeli np. założymy konto nawet na koniec sierpnia (np. 25.tego), nie zapłacimy za konto za sierpnień, wrzesień, październik i listopad. Pierwsze opłaty (zgodne z Taryfą Opłat i Prowizji Alior Bank) pojawią się dopiero na koniec grudnia.

Oferta Alior Bank wydaje się więc bardzo atrakcyjna. Nic tylko założyć konto Jakże Osobiste od 1czerwca do 30 września 2023r. i korzystać ze wszystkich dostępnych dla nowych klientów opcji.